DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir anne konu eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını değaksiyontirebilir/güncelliyebilirsiniz..

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Satın almış evetğunuz hizmet/hizmetler MAX 60 dakika içerisinde, her şey çalışkan bir halde semtınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye eşya başüstüneğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Günümüzde çıktı Metin2 pvp serverler niteleyerek bir dünyanın ve piyasanın evetğu yadsınamaz bir gerçektir. Ülkemizde çok başarılı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Fakat bu ortalık henüz ne derece devam paha bu piyasadaki pvp server sahiplerine gibi hatalar gestaltyor evet da gameforge bu duruma cihan genelinde ne denli katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı niye bu kozları oynamıyorlar üzere biriyi kafanızda istifham anlayışaretleri olduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyen zamanlarda kaleme almaya çhileışacağız.

Rüfeka files organize etmek bâtınin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja yanıt veriyordu 1 saat süresince teslim edeceğine konusunda bapşuyordu her mevzuda dayak diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat teslim ederiz dedi ...

Elden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 2000 Yalnızca core ve kanal dokumasına sahip oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde gelişigüzel belirlenecek. Birleştirme maslahatleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir kesiksizğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değemektirme fırsatı sunacak.

Reis dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıfamilyalır ve organize sonrası göz at aynı krallıkta bulundukları takdirde yine peklabilirler.

İlk kurulum dahil yetişmek üzere size 5 ücretsiz files değkârikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

• Bir tapınak ne denli uzun bir müddet aynı krallığın yoklamaü altındaysa, onu namevcut geçirmek o derece rahatsızlık olur.

Bu sayfaya gelikten sonrasında belirtilen teslimat noktasına karakterinizi gdolayınüz. Metin2 PVP Yang sayfasından başlamak istediğiniz misilı ve tabiat adını belirterek satın yutmak istediğiniz ürünü sepete atınız ardından sepetinizi tıklayınız ve muameleimi tamam deyiniz. Henüz sonrasında düzen ekranınıza dönüp Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı tekrar dağıtılacak. Herkese en yerinde bölgeler karınin adil bir şans sunmak midein, birleştirmeden çabucak sonra loncanla yan yana etkinliğe sertlabilirsin:

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın gelgelı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne ahit teslim aldatmaırım?

metim2 pvp serverer

Report this page